WhatsApp drošība

Privātums un drošība ir iekš mūsu DNA

Jau kopš pirmās dienas, mēs esam veidojuši WhatsApp tā, lai palīdzētu Jums palikt saitē ar draugiem, dalīties ar vitāli svarīgu informāciju dabas katastrofu laikā, atkal apvienoties šķirtām ģimenēm, vai labākas dzīves meklējumos. Daži no Jūsu vissvarīgākajiem brīžiem tiek dalīti ar WhatsApp, tādēļ mēs izveidojām datu šifrēšanu jaunākajās versijās. Kad tiek nodrošināta šifrēšana, Jūsu ziņas, attēli, video, balss ziņas, dokumenti, un arī zvani tiek nodrošināti pret nonākšanu nepareizajās rokās.

Drošība kā pamats

WhatsApp šifrēšana ir pieejama, kad Jūs un persona, kam rakstāt, izmanto jaunākās WhatsApp versijas. Vairākas citas saziņas lietotnes šifrē ziņas tikai starp Jums un viņiem, bet WhatsApp šifrēšana nodrošina, ka tikai Jūs un persona, ar ko komunicējat, var lasīt nosūtīto un neviens cits, pat ne WhatsApp. Tas ir tādēļ, ka ziņas tiek nodrošinātas ar slēdzi un tikai Jums un personai ar ko komunicējat ir speciāla atslēga, kas nepieciešama ziņu atslēgšanai un lasīšanai. Papildus drošībai, katrai ziņai, ko nosūtat, ir sava unikālā slēdzene un atslēga. Tas viss notiek automātiski: nav nepieciešama papildus iestatīšana vai slepenas sarakstes izveide ziņu drošumam.

Sarunājieties brīvi

WhatsApp zvanīšana ļauj sarunāties ar draugiem un ģimeni, pat ja atrodaties citā valstī. Tāpat kā ziņas, arī WhatsApp zvani ir nodrošināti ar šifrēšanu, tādējādi ne WhatsApp, ne trešajām pusēm nav iespējams tos klausīties.

Ziņas, kas paliek ar Jums

Jūsu ziņām ir jābūt Jūsu rokās. Tāpēc WhatsApp neuzglabā Jūsu ziņas mūsu serveros kad tās ir nosūtītas, un šifrēšana nozīmē ka ne WhatsApp, ne trešajām pusēm tāpat nav iespējams tās lasīt nekādā gadījumā.

Pārliecinieties pats

WhatsApp ļauj pārbaudīt vai zvani, ko veicat, un ziņas, ko rakstāt, tiek šifrētas. Vienkārši apskatiet indikatoru iekš kontaktpersonas vai grupas informācijas.

Uzziniet visas detaļas

Lasiet dziļi tehnisks skaidrojums par WhatsApp šifrēšanu, izstrādātu sadarbībā Open Whisper Systems.