אבטחה של WhatsApp

פרטיות ואבטחה הם ב-DNA שלנו

החל מהיום הראשון, פיתחנו את WhatsApp כדי לעזור לכם לשמור על הקשר עם חברים, לחלוק מידע חיוני במהלך אסונות טבע, לחבור מחדש למשפחות שהופרדו, או לחפש אחר חיים טובים יותר. כמה מהרגעים הכי אישיים שלכם משותפים עם WhatsApp ולכן פיתחנו הצפנה מלאה מקצה לקצה ושילבנו אותה בגרסאות העדכניות של התוכנה שלנו. כאשר יש הצפנה מקצה לקצה, ההודעות, התמונות, הסרטונים, ההודעות הקוליות, המסמכים והשיחות שלכם מאובטחים על מנת שלא יגיעו לידיים הלא נכונות.

אבטחה כברירת מחדל

הצפנה מלאה מקצה לקצה של WhatsApp זמינה כאשר אתם והאנשים שאיתם אתם משוחחים, משתמשים בגרסה העדכנית ביותר של האפליקציה שלנו. תוכנות מסרים רבות מצפינות את ההודעות שלכם מול התוכנה עצמה בלבד, אך הצפנה מקצה לקצה של WhatsApp מבטיחה שאך ורק אתם, והאדם שאיתו אתם מתקשרים, יכולים לקרוא את מה שנשלח ולא אף אחד אחר, אפילו לא WhatsApp עצמה. כל זה קורה הודות לכך שההודעות שלכם נשלחות עם מנעול, ורק אצל הנמען שלכם יש את המפתח הייחודי שצריך על מנת לפתוח את אותו המנעול ולקרוא את ההודעות. על מנת להעניק הגנה נוספת, לכל הודעה שאתם שולחים יש את המנעול והמפתח הייחודיים לה. כל זה קורה באופן אוטומטי: אין צורך להפעיל הגדרות או להגדיר צ'אטים מיוחדים וסודיים על מנת לאבטח את ההודעות שלכם.

דברו בחופשיות

השיחות הקוליות של WhatsApp מאפשרות לכם לשוחח עם החברים ובני המשפחה שלכם, אפילו אם הם נמצאים במדינה אחרת. בדיוק כמו ההודעות שלכם, השיחות הקוליות של WhatsApp מוצפנות מקצה לקצה, כך ש-WhatsApp או גורם שלישי אינם יכולים להאזין להן.

הודעות שנשארות איתכם

ההודעות שלכם צריכות להיות בידיכם. לכן WhatsApp אינה שומרת את ההודעות שלכם בשרתים שלנו לאחר ששלחנו אותן. בכל מקרה, המשמעות של הצפנה מקצה לקצה היא ש-WhatsApp או גורם שלישי אינם יכולים לקרוא את ההודעות שלכם.

תראו בעצמם

אפליקציית WhatsApp מאפשרת לכם לבדוק האם השיחות שאתם מבצעים או ההודעות שאתם שולחים מוצפנות מקצה לקצה. פשוט חפשו את הסמל בפרטי איש הקשר או בפרטי הקבוצה.

קבלו את כל הפרטים

קראו את ההסבר הטכני המעמיק אודות ההצפנה מקצה לקצה של WhatsApp, אשר פותחה בשיתוף פעולה יחד עם Open Whisper Systems.