WhatsApp'a Katılın
WhatsApp, dünyadaki herkesle konuşmanın hızlı, basit ve güvenilir bir yoludur. 180'den fazla ülkede 1 milyardan fazla kişi arkadaşları ve ailesiyle, her zaman ve her yerde iletişimde olmak için WhatsApp'ı kullanıyor. WhatsApp hem ücretsizdir, hem de çoklu mobil cihazlarda ve düşük bağlantı alanlarında da mevcuttur. Her nerede olursanız olun erişilebilir ve güvenilirdir. En sevdiğiniz anları paylaşmanız, önemli bilgiler göndermeniz veya bir arkadaşınızla buluşmanız için basit ve güvenli bir yoldur. WhatsApp, dünyanın neresinde olursa olsun insanların bağlantı kurup paylaşmalarına yardımcı olur.

WhatsApp is proud to be an Equal Employment Opportunity and Affirmative Action employer. We do not discriminate based upon race, religion, color, national origin, sex, sexual orientation, gender identity, age, status as a protected veteran, status as an individual with a disability, or other applicable legally protected characteristics. Click here to read Equal Employment Opportunity is the Law.

We are committed to providing reasonable accommodations for qualified individuals with disabilities and disabled veterans in our job application procedures. If you need assistance or an accommodation due to a disability, you may contact us at accommodations-ext@fb.com or you may call us at +1 650 308 7837.

WhatsApp participates in the E-Verify program in certain locations, as required by law.