Dołącz do WhatsApp
WhatsApp to łatwy i niezawodny sposób na komunikowanie się z ludźmi na całym świecie. Ponad miliard osób, w ponad 180 krajach korzysta z WhatsApp, aby łączyć się z przyjaciółmi i rodziną zawsze i wszędzie. Aplikacja WhatsApp nie tylko jest darmowa, ale także dostępna na różne urządzenia i w miejscach o słabym zasięgu, — tak że możesz na niej polegać gdziekolwiek jesteś. WhatsApp to łatwy i bezpieczny sposób na dzielenie się ważnymi chwilami, wysyłanie ważnych informacji lub po prostu rozmowę z przyjacielem. WhatsApp pomaga ludziom pozostać w kontakcie niezależnie od tego, gdzie się znajdują.

WhatsApp is proud to be an Equal Employment Opportunity and Affirmative Action employer. We do not discriminate based upon race, religion, color, national origin, sex, sexual orientation, gender identity, age, status as a protected veteran, status as an individual with a disability, or other applicable legally protected characteristics. Click here to read Equal Employment Opportunity is the Law.

We are committed to providing reasonable accommodations for qualified individuals with disabilities and disabled veterans in our job application procedures. If you need assistance or an accommodation due to a disability, you may contact us at accommodations-ext@fb.com or you may call us at +1 650 308 7837.

WhatsApp participates in the E-Verify program in certain locations, as required by law.