Pievienojieties WhatsApp
WhatsApp ir ātrs, vienkāršs un uzticams saziņas veids visā pasaulē. Vairāk kā 1 miljards cilvēku no vairāk kā 180 valstīm izmanto WhatsApp lai sazinātos ar draugiem un ģimeni, jebkurā laikā un jebkurā vietā. WhatsApp ir ne tikai bezmaksas, bet arī pieejams vairākās dažādās mobilajās ierīcēs un pat zemas savienojamības zonās —, kas padara to pieejamu un uzticamu, lai arī kur Jūs atrastos. Tas ir vienkāršs un drošs veids kā dalīties ar iemīļotākajiem brīžiem, nosūtīt svarīgu informāciju, vai vienkārši sazināties ar draugu. WhatsApp palīdz cilvēkiem uzturēt kontaktus un dalīties ar lietām, neatkarīgi no tā, kurā pasaules vietā viņi atrodas.

WhatsApp is proud to be an Equal Employment Opportunity and Affirmative Action employer. We do not discriminate based upon race, religion, color, national origin, sex, sexual orientation, gender identity, age, status as a protected veteran, status as an individual with a disability, or other applicable legally protected characteristics. Click here to read Equal Employment Opportunity is the Law.

We are committed to providing reasonable accommodations for qualified individuals with disabilities and disabled veterans in our job application procedures. If you need assistance or an accommodation due to a disability, you may contact us at accommodations-ext@fb.com or you may call us at +1 650 308 7837.

WhatsApp participates in the E-Verify program in certain locations, as required by law.