Prisijunkite prie WhatsApp
WhatsApp yra greitas, paprastas ir patikimas būdas bendrauti tarpusavyje visame pasaulyje. Daugiau nei 1 milijonas žmonių, daugiau nei 180 šalių naudoja WhatsApp palaikyti ryšiui su draugais ir šeima, bet kur ir bet kada. WhatsApp yra ne tik nemokamas, bet taip pat veikiantis daugelyje mobiliujų įrenginių ir prasto ryšio vietovėse — padarydamas jus pasiekiamus ten, kur esate. Tai paprastas ir saugus būdas bendrinti jūsų mėgstamas akimirkas, siųsti svarbią informaciją arba palaikyti ryšį su draugu. WhatsApp padeda žmonėms susisiekti ir dalintis, nesvarbu, kur jie yra visame pasaulyje.

WhatsApp is proud to be an Equal Employment Opportunity and Affirmative Action employer. We do not discriminate based upon race, religion, color, national origin, sex, sexual orientation, gender identity, age, status as a protected veteran, status as an individual with a disability, or other applicable legally protected characteristics. Click here to read Equal Employment Opportunity is the Law.

We are committed to providing reasonable accommodations for qualified individuals with disabilities and disabled veterans in our job application procedures. If you need assistance or an accommodation due to a disability, you may contact us at accommodations-ext@fb.com or you may call us at +1 650 308 7837.

WhatsApp participates in the E-Verify program in certain locations, as required by law.