Liitu WhatsApp'iga
WhatsApp on kiire, lihtne ja usaldusväärne vahend rääkimaks kõikidega üle maailma. Üle miljardi inimese rohkem kui 180. riigis kasutab WhatsApp'i, et pidada ühendust sõprade ja perega ükskõik millal ja ükskõik kus. WhatsApp pole mitte ainult tasuta, vaid ka saadaval mitmete mobiiltelefonide jaoks ka nõrga ühendusega piirkondades — mis teeb selle ligipääsetavaks ja usaldusväärseks igal pool. See on lihtne ja turvaline viis oma lemmikhetkede jagamiseks, olulise info saatmiseks või sõpradega suhtlemiseks. WhatsApp aitab inimestel sidet pidada ja jagada ükskõik kus nad ka parasjagu ei viibiks.

WhatsApp is proud to be an Equal Employment Opportunity and Affirmative Action employer. We do not discriminate based upon race, religion, color, national origin, sex, sexual orientation, gender identity, age, status as a protected veteran, status as an individual with a disability, or other applicable legally protected characteristics. Click here to read Equal Employment Opportunity is the Law.

We are committed to providing reasonable accommodations for qualified individuals with disabilities and disabled veterans in our job application procedures. If you need assistance or an accommodation due to a disability, you may contact us at accommodations-ext@fb.com or you may call us at +1 650 308 7837.

WhatsApp participates in the E-Verify program in certain locations, as required by law.