Přidejte sa k tímu WhatsApp
WhatsApp nabízí rychlý, jednoduchý a spolehlivý způsob komunikace s kýmkoliv na světě. Více než 1 miliarda lidí ve více než 180 zemích používá službu WhatsApp ke komunikaci s přáteli a rodinou - kdykoliv a kdekoliv. Aplikace WhatsApp je bezplatná a je k dispozici pro několik mobilních zařízení, a to i v oblastech s nespolehlivým připojením — to z ní dělá přístupnou a spolehlivou službu bez ohledu na to, kde se nacházíte. Představuje jednoduchý a bezpečný nástroj pro sdílení příjemných momentů, posílání důležitých informací nebo spojení s přáteli. WhatsApp pomáhá lidem připojit se a sdílet vše důležité s kontakty po celém světě.

WhatsApp is proud to be an Equal Employment Opportunity and Affirmative Action employer. We do not discriminate based upon race, religion, color, national origin, sex, sexual orientation, gender identity, age, status as a protected veteran, status as an individual with a disability, or other applicable legally protected characteristics. Click here to read Equal Employment Opportunity is the Law.

We are committed to providing reasonable accommodations for qualified individuals with disabilities and disabled veterans in our job application procedures. If you need assistance or an accommodation due to a disability, you may contact us at accommodations-ext@fb.com or you may call us at +1 650 308 7837.

WhatsApp participates in the E-Verify program in certain locations, as required by law.