Pievienojieties WhatsApp
WhatsApp ir ātrs, vienkāršs un uzticams saziņas veids visā pasaulē. Vairāk kā 1 miljards cilvēku no vairāk kā 180 valstīm izmanto WhatsApp lai sazinātos ar draugiem un ģimeni, jebkurā laikā un jebkurā vietā. WhatsApp ir ne tikai bezmaksas, bet arī pieejams vairākās dažādās mobilajās ierīcēs un pat zemas savienojamības zonās —, kas padara to pieejamu un uzticamu, lai arī kur Jūs atrastos. Tas ir vienkāršs un drošs veids kā dalīties ar iemīļotākajiem brīžiem, nosūtīt svarīgu informāciju, vai vienkārši sazināties ar draugu. WhatsApp palīdz cilvēkiem uzturēt kontaktus un dalīties ar lietām, neatkarīgi no tā, kurā pasaules vietā viņi atrodas.

WhatsApp is proud to be an Equal Employment Opportunity and Affirmative Action employer. We do not discriminate based upon race, religion, color, national origin, sex (including pregnancy, childbirth, or related medical conditions), sexual orientation, gender identity, gender expression, age, status as a protected veteran, status as an individual with a disability, genetic information, or other applicable legally protected characteristics. We also consider qualified applicants with criminal histories, consistent with applicable federal, state and local law. You may view Facebook’s Pay Transparency Policy and Equal Employment Opportunity is the Law notice by clicking on their corresponding links. Additionally, WhatsApp participates in the E-Verify program in certain locations, as required by law.

WhatsApp is committed to providing reasonable accommodations for candidates with disabilities in our recruiting process. If you need any assistance or accommodations due to a disability, please let us know at accommodations-ext@fb.com.