Dołącz do WhatsApp
WhatsApp to łatwy i niezawodny sposób na komunikowanie się z ludźmi na całym świecie. Ponad miliard osób, w ponad 180 krajach korzysta z WhatsApp, aby łączyć się z przyjaciółmi i rodziną zawsze i wszędzie. Aplikacja WhatsApp nie tylko jest darmowa, ale także dostępna na różne urządzenia i w miejscach o słabym zasięgu, — tak że możesz na niej polegać gdziekolwiek jesteś. WhatsApp to łatwy i bezpieczny sposób na dzielenie się ważnymi chwilami, wysyłanie ważnych informacji lub po prostu rozmowę z przyjacielem. WhatsApp pomaga ludziom pozostać w kontakcie niezależnie od tego, gdzie się znajdują.

WhatsApp is proud to be an Equal Employment Opportunity and Affirmative Action employer. We do not discriminate based upon race, religion, color, national origin, sex (including pregnancy, childbirth, or related medical conditions), sexual orientation, gender identity, gender expression, age, status as a protected veteran, status as an individual with a disability, genetic information, or other applicable legally protected characteristics. We also consider qualified applicants with criminal histories, consistent with applicable federal, state and local law. You may view Facebook’s Pay Transparency Policy and Equal Employment Opportunity is the Law notice by clicking on their corresponding links. Additionally, WhatsApp participates in the E-Verify program in certain locations, as required by law.

WhatsApp is committed to providing reasonable accommodations for candidates with disabilities in our recruiting process. If you need any assistance or accommodations due to a disability, please let us know at accommodations-ext@fb.com.