Повідомлення

Зручно, надійно

Обмінюйтеся повідомленнями з друзями та рідними абсолютно безкоштовно*. WhatsApp використовує Інтернет-з'єднання вашого телефону для надсилання/отримання повідомлень. Таким чином, ви можете уникнути плати за SMS.
*За передачу даних може стягуватися плата. Зверніться до свого оператора за додатковою інформацією.

Групи

Залишайтеся на зв'язку

Залишайтеся на зв'язку з групою людей, які мають найбільше значення, наприклад, вашою родиною або колегами. За допомогою групових бесід ви можете обмінюватися повідомленнями, фотографіями і відео з 256 людьми одночасно. Ви також можете надати назву вашій групі, вимкнути або налаштувати індивідуальні сповіщення та багато іншого.
Друзі
Родина
Вихідні

WhatsApp у Web і для комп'ютерів

Продовжуйте спілкування

З WhatsApp у web і для комп'ютера ви можете легко синхронізувати всі ваші бесіди з комп'ютером. Таким чином, ви можете спілкуватися за допомогою найзручнішого пристрою. Завантажте програму для комп'ютера або перейдіть на web.whatsapp.com, щоб розпочати.

Аудіо- та Відеодзвінки WhatsApp

Розмовляйте безкоштовно

За допомогою аудіодзвінків ви можете спілкуватися зі своїми друзями та рідними абсолютно безкоштовно * , навіть якщо вони перебувають у іншій країні. Безкоштовні * відеодзвінки надають можливість використовувати відеобесіди в ті моменти, коли голоса або текстового повідомлення може бути просто недостатньо. Аудіо- та відеодзвінки в WhatsApp використовують Інтернет-з'єднання телефону, а не голосові хвилини вашого тарифного плану. Таким чином, вам не потрібно турбуватися про дорогі дзвінки.
*За передачу даних може стягуватися плата. Зверніться до свого оператора за додатковою інформацією.

Наскрізне шифрування

Безпека за замовчуванням

Ви ділитеся багатьма особистими моментами в WhatsApp, тому ми створили наскрізне шифрування в останніх версіях нашого додатку. Наскрізне шифрування в WhatsApp забезпечує захист ваших повідомлень і дзвінків. Таким чином, тільки ви і людина, з якою ви спілкуєтеся, можете прочитати або прослухати вміст, а ніхто інший, навіть WhatsApp.

Фото і Відео

Діліться яскравими моментами

Надсилання миттєвих фото і відео в WhatsApp. Ви навіть можете закарбувати найважливіші моменти, використовуючи вбудовану камеру. Висока швидкість надсилання фото і відео за допомогою WhatsApp, навіть якщо у вас повільне з'єднання з Інтернетом.

Голосові повідомлення

Що у вас на думці

Іноді ваш голос може передати все необхідне. Для запису голосового повідомлення необхідно всього лише одне натискання. Ідеально підходить для швидкого вітання або більш тривалої історії.

Документи

Легко обмінюйтеся документами

Надсилайте PDF-файли, документи, електронні таблиці, слайд-шоу і багато іншого, не використовуючи електронну пошту або додатки для передачі файлів. Ви можете надсилати документи до 100 МБ. Таким чином, ви можете легко надсилати те, що вам потрібно, кому ви захочете.