Správy

Jednoduché a spoľahlivé správy

Posielajte zadarmo* správy svojim priateľom a rodine. WhatsApp využíva na posielanie správ internetové pripojenie vášho telefónu, takže nemusíte platiť poplatky za správy SMS.
* Dátové pripojenie môže byť spoplatnené. Detaily získate u svojho mobilného operátora.

Skupinový chat

Zostať v kontakte v skupinách

Zostaňte v kontakte so skupinami ľudí, na ktorých vám najviac záleží - so svojou rodinou alebo kolegami. V skupinových chatoch môžete zdieľať správy, fotky a videá naraz až s 256 ľuďmi. Svojej skupine môžete okrem iného dať meno či stlmiť alebo upraviť jej oznámenia.
Priatelia
Rodina
Víkend

WhatsApp na webe a na desktope

Pokračujte v konverzácii

WhatsApp na webe a na desktope vám umožňuje ľahko synchronizovať všetky svoje chaty s počítačom, aby ste mohli chatovať na ľubovoľnom zariadení. Ak chcete začať, stiahnite si desktopovú aplikáciu alebo navštívte stránku web.whatsapp.com.

Hlasové hovory a videohovory WhatsApp

Hovorte bezplatne

Vďaka hlasovým hovorom môžete komunikovať so svojimi priateľmi a rodinou zadarmo*, aj keď ste v inej krajine. A s bezplatnými* videohovormi môžete mať rozhovory tvárou v tvár vždy, kedy hlas alebo text jednoducho nestačia. Hlasové hovory a videohovory WhatsApp využívajú namiesto minút vášho paušálu internetové pripojenie vášho telefónu. Nemusíte mať teda strach o drahé poplatky za volania.
* Dátové pripojenie môže byť spoplatnené. Detaily získate u svojho mobilného operátora.

Šifrovanie počas celého spojenia

Bezpečnosť predvolená

Prostredníctvom aplikácie WhatsApp zdieľate niektoré zo svojich najosobnejších momentov. To je dôvod, prečo sme do najnovšej verzie našej aplikácie zabudovali šifrovanie počas celého spojenia. Šifrovanie počas celého spojenia znamená, že vaše správy a hovory sú v bezpečí. Čítať alebo počúvať ich môžete iba vy a osoba, s ktorou komunikujete. A nikto iný, ani WhatsApp.

Fotky a videá

Zdieľajte vzácne okamihy

Posielajte svoje fotky a videá pomocou aplikácie WhatsApp - okamžite. Okamihy, ktoré sú pre vás najdôležitejšie, môžete dokonca zachytiť zabudovaným fotoaparátom. WhatsApp odosiela fotky a videá rýchlo, a to aj pri pomalom pripojení.

Hlasové správy

Povedzte, čo máte na srdci

Niekedy všetko prezradí váš hlas. Stačí jedno klepnutie a môžete nahrať hlasovú správu. Perfektný spôsob na odoslanie krátkeho pozdravu alebo dlhšieho príbehu.

Dokumenty

Jednoduché zdieľanie dokumentov

Posielajte súbory PDF, dokumenty, tabuľky, prezentácie a ďalšie súbory bez toho, aby ste sa museli obťažovať s emailami alebo aplikáciami na zdieľanie súborov. Môžete posielať dokumenty v objeme do 100 MB. To, čo potrebujete, takto ľahko doručíte tomu, komu chcete.