Wiadomości

Łatwa, niezawodna komunikacja

Pisz z rodziną i przyjaciółmi za darmo*. WhatsApp korzysta z połączenia internetowego Twojego telefonu, więc unikasz opłat za SMSy.
* Mogą wystąpić opłaty. O szczegóły zapytaj operatora.

Czat grupowy

Grupy, aby pozostać w kontakcie

Kontaktuj się z osobami, które są dla Ciebie najważniejsze, jak rodzina i koledzy z pracy. Dzięki funkcji grup możesz dzielić się zdjęciami, plikami i wiadomościami z nawet 256 osobami na raz. Możesz także nazywać grupy, wyciszać powiadomienia i wiele więcej.
Znajomi
Rodzina
Weekend

WhatsApp Web i aplikacja na pulpit

Nie przestawaj rozmawiać

Z pomocą WhatsApp i aplikacji na pulpit bezproblemowo zsynchronizujesz swoje czaty z komputerem, aby komunikować się z urządzenia, które jest dla Ciebie najwygodniejsze. Zacznij od pobrania aplikacji na pulpit albo zapoznania się z web.whatsapp.com

Połączenie głosowe i wideo WhatsApp

Rozmawiaj do woli

Dzięki Połączeniom WhatsApp możesz rozmawiać z rodziną i znajomymi za darmo*, nawet kiedy są oni w innym kraju. Dzięki darmowym* połączeniom wideo, możesz rozmawiać twarzą w twarz w momentach, kiedy wiadomość tekstowa lub połączenie głosowe nie wystarcza. Połączenia głosowe i wideo WhatsApp korzystają z połączenia internetowego telefonu zamiast z abonamentu na rozmowy, tak że nie musisz się martwić o dodatkowe koszta połączeń.
* Mogą wystąpić opłaty. O szczegóły zapytaj operatora.

Pełne szyfrowanie

Bezpieczeństwo gwarantowane

Przy pomocy WhatsApp dzielisz się wieloma prywatnymi chwilami, dlatego też wbudowaliśmy pełne szyfrowanie w naszą ostatnią wersję aplikacji. Dzięki pełnemu szyfrowaniu Twoje wiadomości są zabezpieczone tak, że tylko Ty i osoba, z którą rozmawiasz możecie je przeczytać lub odsłuchać, i nikt inny, nawet WhatsApp.

Zdjęcia i pliki wideo

Dziel się ważnymi chwilami

Wysyłaj zdjęcia i filmy przez WhatsApp. Możesz nawet zatrzymać najważniejsze chwile wbudowaną w aplikację kamerą. Z WhatsApp zdjęcia i filmy wysyłają się szybko, nawet przy wolnym połączeniu.

Wiadomości głosowe

Powiedz, co myślisz

Czasem Twój głos wystarczy. Jednym naciśnięciem możesz teraz nagrywać wiadomości głosowe - krótkie "cześć" lub dłuższe historie.

Dokumenty

Łatwe dzielenie się dokumentami

Wysyłaj pliki PDF, dokumenty, arkusze kalkulacyjne, slajdy i wiele więcej, bez zamieszania ze specjalnymi aplikacjami lub e-mailem. Maksymalna wielkość przesyłanych plików to 100 MB, tak więc łatwo prześlesz to, co chcesz do tego, kogo chcesz.