Ziņojumi

Vienkārša, uzticama saziņa

Rakstiet draugiem un ģimenei bezmaksas*. WhatsApp ziņu sūtīšanai izmanto tālruņa Interneta savienojumu, tādējādi, varat izvairīties no SMS izmaksām.
* Var tikt piemērotas datu izmaksas. Sazinieties ar savu mobilo operatoru, lai uzzinātu vairāk.

Grupas sarakste

Grupas, ar kurām nezaudēt saiti

Saglabājiet saikni ar cilvēku grupām, kas Jums ir svarīgākie, kā ģimene vai kolēģi. Grupas sarakstē varat dalīties ar ziņām, attēliem un video ar līdz pat 256 dalībniekiem vienlaikus. Varat arī dot grupai nosaukumu, izslēgt vai pielāgot paziņojumus, un vēl.
Draugi
Ģimene
Brīvdienas

WhatsApp pārlūkprogrammai un darbvirsmai

Lai saruna turpinās

Ar WhatsApp pārlūkprogrammai un darbvirsmai varat nemanāmi sinhronizēt visas ziņas ar datoru, tādējādi varat sarakstīties no jebkuras ierīces, no tās, no kuras ir ērtāk. Lejupielādējiet aplikāciju darbvirsmai vai arī apmeklējet web.whatsapp.com, lai sāktu.

WhatsApp balss un video zvani

Runājiet brīvi

Ar balss zvaniem variet sazināties ar draugiem un ģimeni bezmaksas*, pat tad, ja viņi atrodas citā valstī. Un ar bezmaksas* video zvaniem, sazinieties ar draugiem aci pret aci, kad balss zvans vai teksta ziņa šķiet nepietiekami. WhatsApp balss un video zvaniem izmanto tālruņa Interneta savienojumu, nevis operatora noteiktās tarifu plāna sarunu minūtes, tāpēc Jums nav jāuztraucas par augstām zvanu izmaksām.
* Var tikt piemērotas datu izmaksas. Sazinieties ar savu mobilo operatoru, lai uzzinātu vairāk.

Pilnīga šifrēšana

Drošība visa pamatā

Ar WhatsApp dalāties ar dažiem no vispersoniskākajiem brīžiem un tieši tāpēc mēs iebūvējām pilnīgu datu šifrēšanu jaunākajās aplikācijas versijās. Ar pilnīgu šifrēšanu. ziņas un zvani ir drošībā, tādējādi tikai Jūs un persona ar ko komunicējat var lasīt vai klausīties tās, un neviens cits, pat ne WhatsApp.

Attēli un video

Dalieties ar nozīmīgiem brīžiem

Nosūtiet attēlus un video ar WhatsApp acumirklī. Ar iebūvēto kameru varat ierakstīt brīžus, kas Jums ir svarīgākie. Ar WhatsApp attēli un video tiek nosūtīti ātri, pat ja tīkla savienojums ir lēns.

Balss ziņas

Padalies ar to, kas prātā

Dažreiz, balss pasaka visu. Ar tikai vienu pieskārienu varat ierakstīt balss ziņu, ideāli, lai pasveicinātu vai pateiktu ko vairāk.

Dokumenti

Tagad dokumentu sūtīšana ir vienkārša

Sūtiet PDF, dokumentus, izklājlapas, prezentācijas un vēl vairāk, bez e-pasta vai failu sūtīšanas aplikāciju grūtībām. Varat nosūtīt dokumentus līdz pat 100 MB, tāpēc ir vienkārši nosūtīt vajadzīgo nepieciešamajam adresātam.