Tekstai

Paprastas, Patikimas Susirašinėjimas

Rašykite žinutes savo draugams ir šeimai nemokamai*. WhatsApp, žinutėms išsiųsti naudoja jūsų telefono Interneto ryšį, kad jūs išvengtumėte mokesčių už SMS.
* Gali būti taikomi duomenų perdavimo mokesčiai. Kreipkitės į savo tiekėją.

Grupės Pokalbis

Grupės ryšiui palaikyti

Palaikykite ryšį su žmonių grupėmis, kurios jums rūpi labiausiai kaip, kad jūsų šeima arba bendradarbiai. Grupės pokalbiuose jūs galite dalintis žinutėmis, nuotraukomis ir vaizdo įrašais iki 256 žmonių vienu metu. Jūs taip pat grupei galite suteikti pavadinimą, išjungti arba pritaikyti perspėjimų garsus ir dar daugiau.
Draugai
Šeima
Savaitgalis

WhatsApp Web ir Darbalaukis

Palaikyti Pokalbį

Su WhatsApp žiniatinklyje ir darbastalyje galite sklandžiai sinchronizuoti visus savo pokalbius į jūsų kompiuterį, todėl galite susirašinėti su tuo įrenginiu, kuris jums yra patogiausias.Atsisiųsti darbastalio programą arba apsilankykite web.whatsapp.com kad pradėtumėte.

WhatsApp Balso ir Vaizdo Skambučiai

Kalbėkite Laisvai

Balso skambučiais galite kalbėtis su savo draugais ir šeima nemokamai*, net jeigu jūs randatės kitoje šalyje. Taip pat su nemokamais* vaizdo skambučiais jūs galite užmegzti pokalbį akis-į-akį, kai balso arba teksto nepakanka. WhatsApp balso ir vaizdo skambučiai naudoja jūsų telefono Interneto ryšį vietoj jūsų ryšio plano balso minučių, todėl jums nereikia galvoti apie didelius skambinimo mokesčius.
* Gali būti taikomi duomenų perdavimo mokesčiai. Kreipkitės į savo tiekėją.

Ištisinis šifravimas

Numatytas Saugumas

Kai kurias savo svarbiausias asmenines akimirkas bendrinate per WhatsApp, todėl mes įdiegėme ištisinį šifravimą į naujausias mūsų programos versijas. Jūsų žinutės ir skambučiai yra apsaugoti ištisiniu šifravimu, todėl tik jūs ir asmuo su kuriuo jūs bendraujate, gali juos skaityti ir klausytis, bet niekas kitas esantis tarp jūsų, net WhatsApp.

Nuotraukos ir Video

Dalinkitės Svarbiomis Akimirkomis

Akimirksniu siųskite nuotraukas ir vaizdo įrašus su WhatsApp. Su įmontuota kamera jūs galite fiksuoti akimirkas, kurios jums yra svarbios. Su WhatsApp nuotraukas ir vaizdo įrašus galite siųsti greitai, net naudojat lėtą ryšį.

Balso Žinutės

Pasakykite Ką Galvojate

Kartais tavo balsas pasako viską. Tik vienu bakstelėjimu galite įrašyti Balso Žinutę puikiai tinkančią trumpam pasisveikinimui arba ilgesnę istoriją.

Dokumentai

Dokumentų Bendrinimas Tapo Lengvesnis

Siųskite PDFus, dokumentus, skaičiuokles, skaidres ir dar daugiau nevargdami su elektroninio pašto arba failų keitimosi programomis. Jūs galite siųsti dokumentus iki 100MB, todėl lengva gauti tai, ko jums reikia.