הודעות

העברת הודעות פשוטה. בזמן-אמת.

התכתבו עם החברים והמשפחה שלכם בחינם*. WhatsApp משתמשת בחיבור האינטרנט של הטלפון שלכם כדי לשלוח הודעות כדי שתוכלו להימנע מעלויות SMS.
* ייתכנו חיובי נתונים. אנא צרו קשר עם המפעיל הסלולרי לפרטים.

צ'אט קבוצתי

קבוצות כדי לשמור על קשר

שמרו על קשר עם קבוצה של אנשים שהכי חשובים, כמו המשפחה או עמיתים לעבודה. עם צ'אטים קבוצתיים, יש באפשרותכם לשתף הודעות, תמונות וסרטונים עם עד 256 אנשים בבת אחת. אתם גם יכולים לשנות את שם הקבוצה, להשתיק או לשנות התראות, ועוד.
חברים
משפחה
סוף שבוע

WhatsApp בדפדפן ובשולחן עבודה

לשמור על רצף השיחה

עם WhatsApp עבור הדפדפן ושולחן העבודה, אתם יכולים לסנכרן בצורה חלקה את כל הצ'אטים שלכם למחשב ככה שתוכלו לשוחח באיזה מכשיר שהכי נוח לכם. הורידו את התוכנה לשולחן עבודה או בקרו באתר web.whatsapp.com בכדי להתחיל.

שיחות קוליות ווידאו של WhatsApp

דברו בחופשיות

עם שיחות קוליות, ישבאפשרותך לדבר עם חברים ומשפחה בחינם*, אפילו אם הם במדינה אחרת. ועם שיחות וידאו בחינם* , יש לך את האפשרות לבצע שיחה פנים מול פנים כאשר קול וטקסט לא מספיק לך. שיחות קוליות ווידאו של WhatsApp משתמש בחיבור האינטרנט של הטלפון שלך, במקום חבילת הדקות הסלולרית שלכם, ככה שלא תצטרכו יותר לדאוג לגבי חיובי שיחות יקרים.
* ייתכנו חיובי נתונים. אנא צרו קשר עם המפעיל הסלולרי לפרטים.

הצפנה מקצה לקצה

אבטחה כברירת מחדל

חלק גדול מהרגעים האישיים שלך משותפים ב-WhatsApp, ובגלל זה יצרנו הצפנה מקצה-לקצה בגרסאות האחרונות של האפליקציה שלנו. כאשר יש הצפנה מקצה-לקצה, ההודעות והשיחות שלכם מאובטחות ככה שרק אתם והבנאדם שאיתו אתם מתקשרים יכול לקרוא או לשמוע אותם, ואף אחד באמצע, אפילו לא WhatsApp.

תמונות וסרטונים

שיתוף רגעים חשובים

שליחת תמונות וסרטונים באופן מיידי. יש באפשרותכם אפילו לתפוס את הרגעים הכי חשובים שלכם עם המצלמה המובנית. עם WhatsApp, תמונות וסרטונים נשלחים במהירות אפילו אם אתם בחיבור אינטרנט איטי.

הודעות קוליות

תאמרו מה שאתם חושבים

לפעמים, הקול שלכם אומר הכל. בהקשה אחת בלבד אתם יכולים להקליט הודעה קולית, מושלם עבור שלום זריז או סיפור ארוך.

מסמכים

שיתוף מסמכים בקלות

שלחו קבצי PDF, מסמכים, גיליונות אלקטרונים, מצגות ועוד, ללא הטרחה בדוא"ל או באפליקציות שיתוף קבצים. אתם יכולים לשלוח מסמכים עד 100 מ"ב, ככה שזה קל להשיג את מה שאתם צריכים ממי שאתם רוצים.