نوشته ها

پیام رسانی ساده و قابل اطمینان

به خانواده و دوستانتان به طور رایگان* پیام بدهید. واتساپ از اتصال اینترنت گوشی شما برای ارسال پیام استفاده می کند تا شما از هزینه پیامک اجتناب کنید.
* ممکن است هزینه اینترنت اعمال شود. برای جزئیات با اپراتور تلفن همراه خود تماس بگیرید.

مکالمه گروهی

ایجاد گروه برای برقراری ارتباط

با گروه هایی که برایتان اهمیت دارند در ارتباط بمانید، مانند خانواده یا همکاران. توسط مکالمه گروهی، می توانید پیام، عکس و ویدیوهای خود را با ۲۵۶ نفر در آن واحد به اشتراک بگذارید. می توانید همچنین برای گروه خود اسم بگذارید یا هشدارهای آن را بی صدا یا شخصی کنید.
دوستان
خانواده
آخر هفته

پیام رسان WhatsApp در اینترنت و روی کامپیوتر

به گفتگو ادامه دهید

با WhatsApp در اینترنت و روی کامپیوتر، می توانید همه مکالمات خود را با کامپیوتر سینک نمایید تا با هر دستگاهی که مایلید چت کنید.اپلیکیشن کامپیوتر را دانلود یا برای شروع به web.whatsapp.com مراجعه کنید.

تماس های صوتی و تصویری WhatsApp

با خیال آسوده صحبت کنید

با تماس صوتی، می توانید با دوستان و خویشان خود به رایگان*, صحبت کنید حتی اگر در کشور دیگری باشند. و با تماس تصویری fرایگان* می توانید گفتگوی رو در رو داشته باشید وقتی صدا و نوشته به تنهایی کافی نیست. واتساپ به جای دقلیق تلفن، از اینترنت گوشی شما استفاده می کند، تا شما نگران هزینه های گزاف تماس های تلفنی نباشید.
* ممکن است هزینه اینترنت اعمال شود. برای جزئیات با اپراتور تلفن همراه خود تماس بگیرید.

رمزگذاری سرتاسری

امنیت به طور پیش فرض

بعضی از شخصی ترین لحظات شما از طریق WhatsApp به اشتراک گذاشته می شود، به همین دلیل ما رمزگذاری سرتاسری را در آخرین نسخه برنامه ایجاد کردیم. هنگام رمز گذاری سرتاسری، پیام ها و تماس های شما محفوظ می باشند تا فقط شما و طرف مکالمه شما بتوانید آنها را بخوانید یا گوش دهید، و نه هیچکس دیگری در این میان، نه حتی WhatsApp.

عکس ها و ویدیوها

لحظه های مهم را به اشتراک بگذارید

با WhatsApp عکس ها و ویدیوها را سریع ارسال کنید. همچنین می توانید لحظه های مهم را با دوربین WhatsApp ثبت کنید. با WhatsApp، عکس ها و ویدیوها سریعتر ارسال می شوند حتی اگر سرعت اینترنت پایین باشد.

پیام های صوتی

بگویید در ذهن شما چه می گذرد

گاهی اوقات، صدای شما گویای همه چیز است. تنها با یک ضربه می توانید پیام صوتی ضبط کنید، روش عالی برای یک سلام کوتاه یا یک معذرت خواهی طولانی.

اسناد

به اشتراک گذاری اسناد آسان شد

فایل های PDF، اسناد، اسلاید، و هر آنچه دیگر را بدون دردسر ای میل یا برنامه های دیگر، ارسال کنید. شما می توانید اسناد را تا اندازه ۱۰۰ مگابایت ارسال کنید، بنابراین به آسانی می توانید آنچه را که مد نظر شماست، به آن کسی که مد نظر شماست، برسانید.