Tekstid

Lihtne, Usaldusväärne sõnumite saatmine

Saada sõnum oma sõpradele või perele tasuta*. WhatsApp kasutab sõnumite saatmiseks su telefoni internetiühendust, nii saad vältida SMS tasusid.
* Andmemahu hinnad võivad rakenduda. Kontakteeru enda teenusepakkujaga detailide saamiseks.

Grupivestlus

Grupid, et sidet pidada

Pea sidet inimeste gruppidega, kes on kõige olulisemad, nagu su pere ja kolleegid. Grupivestlustega saad jagada sõnumeid, fotosid ja videoid korraga kuni 256 inimesega. Saad oma grupile ka nime anda, vaigistada ja enda järgi teateid seadistada ja enamat.
Sõbrad
Pere
Nädalavahetus

WhatsApp veebis ja arvutile

Hoia vestlust elus

WhatsApp'iga veebi ja arvuti jaoks, saad sa sujuvalt sünkroonida kõik oma vestlused arvutisse, et saaksid vestelda ükskõik millise enda jaoks kõige mugavama seadmega. Lae alla arvuti rakendus või külastaweb.whatsapp.com et alustada.

WhatsApp hääl-ja videokõned

Räägi vabalt

Häälkõnedega saad rääkida sõprade ja perega tasuta*, isegi kui nad viibivad välismaal. Ja tasuta* videokõnedega saad pidada näost näkku vestlusi ajal, mil häälkõne või sõnum pole piisavad. WhatsApp hääl-ja videokõned kasutavad sinu telefoni internetiühendust sinu mobiilipaketi kõneminutite asemel, seega pole sul vaja muret tunda kallite kõnetasude pärast.
* Andmemahu hinnad võivad rakenduda. Kontakteeru enda teenusepakkujaga detailide saamiseks.

Otsast otsani krüpteering

Turvalisuse vaikeseade

Mõned sinu kõige isiklikumatest hetkedest on jagatud WhatsApp'i kaudu, seepärast ehitasime otsast otsani krüpteeringu oma rakenduse viimasesse versiooni. Kui otsast otsani krüptitud, on sinu sõnumid ja kõned kaitstud selliselt, et ainult sina ja su vestluspartner saate neid lugeda või kuualata ja mitte keegi teine, isegi mitte WhatsApp.

Fotod ja videod

Jaga olulisi hetki

Saada WhatsApp'is koheselt fotosid ja videoid. Saad isegi kõige olulisemad hetked sisseehitatud kaameraga jäädvustada. WhatsApp'iga saad saata fotosid ja videoid kiirelt isegi kui su ühendus on aeglane.

Häälsõnumid

Ütle, mis on sul mõtteis

Mõnikord ütleb su hääl kõik. Ainult ühe toksega saad lindistada Häälsõnumeid, ideaalne kiire tervituse või pikema jutu jaoks.

Dokumendid

Dokumentide jagamine on lihtsaks tehtud

Saada PDF-faile, dokumente, tabeleid, slide'i esitlusi ja enamat ilma emailide või failide jagamise rakendusteta jamamata. Saad saata dokumente suuruses kuni 100 MB, seega on see lihtne viis toimetada kohale see, mida vajad, kellele vaja on