Zprávy

Jednoduché a spolehlivé zprávy

Posílejte zdarma* zprávy svým přátelům a rodině. WhatsApp využívá na posílání zpráv internetové připojení vašeho telefonu, takže nemusíte platit poplatky za zprávy SMS.
* Datové připojení může být zpoplatněno. Podrobnosti vám poskytne váš mobilní operátor.

Skupinový chat

Zůstat v kontaktu ve skupinách

Zůstaňte v kontaktu se skupinami lidí, na kterých vám nejvíce záleží - se svou rodinou nebo kolegy. V skupinových chatech můžete sdílet zprávy, fotografie a videa najednou až s 256 lidmi. Své skupině můžete mimo jiné dát jméno či ztlumit nebo upravit její oznámení.
Přátelé
Rodina
Víkend

WhatsApp na webu a na desktopu

Pokračujte v konverzaci

WhatsApp na webu a na desktopu vám umožňuje snadno synchronizovat všechny své chaty s počítačem, abyste mohli chatovat na libovolném zařízení. Pokud chcete začít, stáhněte si desktopovou aplikaci nebo navštivte stránku web.whatsapp.com.

Hlasové hovory a videohovory WhatsApp

Mluvte zdarma

Díky hlasovým hovorům můžete komunikovat se svými přáteli a rodinou zdarma*, i když jste v jiné zemi. A s bezplatnými* videohovory můžete mít rozhovory tváří v tvář vždy, kdy hlas nebo text prostě nestačí. Hlasové volání a videohovory WhatsApp využívají namísto minut vašeho paušálu internetové připojení vašeho telefonu. Nemusíte mít tedy strach o drahé poplatky za volání.
* Datové připojení může být zpoplatněno. Podrobnosti vám poskytne váš mobilní operátor.

Koncové šifrování

Zabezpečení ve výchozím nastavení

Prostřednictvím aplikace WhatsApp sdílíte některé ze svých nejosobnějších momentů. To je důvod, proč jsme do nejnovější verze naší aplikace zabudovali koncové šifrování. Koncové šifrování znamená, že vaše zprávy a hovory jsou v bezpečí. Číst nebo poslouchat je můžete pouze vy a osoba, se kterou komunikujete. A nikdo jiný, ani WhatsApp.

Fotografie a videa

Sdílejte vzácné okamžiky

Posílejte své fotky a videa pomocí aplikace WhatsApp - okamžitě. Okamžiky, které jsou pro vás nejdůležitější, můžete dokonce zachytit zabudovaným fotoaparátem. WhatsApp odesílá fotky a videa rychle, a to i při pomalém připojení.

Hlasové zprávy

Řekněte, co máte na srdci

Někdy vše prozradí váš hlas. Stačí jedno klepnutí a můžete nahrát hlasovou zprávu. Perfektní způsob k odeslání krátkého pozdravu nebo delšího příběhu.

Dokumenty

Snadné sdílení dokumentů

Posílejte soubory PDF, dokumenty, tabulky, prezentace a další soubory, aniž by jste se museli obtěžovat s e-maily nebo aplikacemi pro sdílení souborů. Můžete posílat dokumenty v objemu do 100 MB. To, co potřebujete, takto snadno doručíte tomu, komu chcete.