Про WhatsApp

Наш додаток

Більше 1 мільярда людей у понад 180 країнах світу використовують WhatsApp1, щоб завжди і всюди залишатися на зв'язку з друзями і рідними. WhatsApp - це безкоштовний2 додаток, який пропонує простий, безпечний та надійний обмін повідомленнями і дзвінками, доступний на мобільних телефонах по всьому світу.

1 Так, назва WhatsApp - це гра слів від фрази "What's Up" - "Як справи".

2 За використання даних може стягуватися плата.

Наша місія

WhatsApp починав свою роботу, як альтернатива SMS. Наш продукт тепер підтримує надсилання та отримання різних видів медіафайлів: текстові повідомлення, фото, відео, документи та місця розташування, а також дзвінки. Наші повідомлення і дзвінки захищені наскрізним шифруванням. Це означає, що ні WhatsApp, ні треті особи не можуть читати або прослуховувати їх. За кожним рішенням, пов'язаним з нашим продуктом, стоїть бажання надати людям можливість безперешкодного спілкування в будь-якій точці світу.

Наша команда

WhatsApp був заснований Яном Кумом і Браяном Ектоном, які загалом провели 20 років у Yahoo. WhatsApp приєднався до Facebook в 2014 році, проте продовжує працювати як окремий додаток, зосередивши свої зусилля на розробку платформи для швидкого і надійного обміну повідомленнями в будь-якій точці світу.