O WhatsApp

Nasza aplikacja

Ponad miliard ludzi w ponad 180 krajach używa WhatsApp1, aby pozostać w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi zawsze i wszędzie. Aplikacja WhatsApp jest darmowa2 i oferuje łatwą, bezpieczną i niezawodną komunikację poprzez wiadomości tekstowe i połączenia głosowe. Dostępna na telefony na całym świecie.

1 I tak, nazwa WhatsApp jest żartobliwą grą słów od angielskiej frazy "Co tam?".

2 Mogą się pojawić opłaty za przesył danych.

Nasza misja

Na początku, aplikacja WhatsApp była alternatywą dla wiadomości SMS. Obecnie obsługuje całą gamę multimediów: tekst, zdjęcia, wideo, dokumenty i lokalizacje, jak również połączenia głosowe. Wiadomości i połączenia zabezpieczone są pełnym szyfrowaniem, co oznacza, że osoby trzecie, włączając w to WhatsApp nie są w stanie ich odczytać lub odsłuchać. Za każdą decyzją dotyczącą naszego produktu stoi pragnienie, by ludzie mogli komunikować się bez przeszkód.

Nasz zespół

WhatApp założyli Jan Koum i Brian Acton, którzy wcześniej, przez 20 lat, pracowali razem w Yahoo. Firma WhatsApp dołączyła do Facebooka w 2014 roku, ale wciąż działa jako osobna aplikacja z laserową precyzją skupiona na budowie usługi, która działa szybko i niezawodnie w każdym zakątku świata.