Par WhatsApp

Mūsu lietotne

Vairāk kā 1 miljards cilvēku, vairāk kā 180 valstīs izmanto WhatsApp1, lai sazinātos ar draugiem un ģimeni, jebkur un jebkurā laikā. WhatsApp ir bezmaksas2 un piedāvā vienkāršu, drošu un uzticamu ziņapmaiņu un zvanus, pieejams tālruņos visā pasaulē.

1 Un jā, nosaukums WhatsApp ir vārdu spēle no frāzes What's Up.

2 Var tikt piemērotas datu lietošanas izmaksas.

Mūsu misija

WhatsApp uzsāka savu darbību kā alternatīva tradicionālajām SMS. Tagad mūsu produkts atbalsta dažāda veida multivides sūtīšanu un saņemšanu: tekstus, attēlus, video, dokumentus, atrašanās vietas, kā arī video zvanus. Mūsu ziņas un zvani ir nodrošināti ar pilnu šifrēšanu, kas nozīmē, ka neviena no trešajām pusēm, pat ne WhatsApp, nevar tās lasīt vai klausīties zvanus. Aiz katra lēmuma par produktu ir mūsu vēlme sniegt iespēju cilvēkiem sazināties bez barjerām, jebkurā vietā pasaulē.

Mūsu komanda

WhatsApp dibināja Jans Koums un Braiens Aktons, kuri pirms tam 20 gadus, kopā summējot, pavadīja Yahoo. WhatsApp 2014. gadā pievienojās Facebook, bet joprojām turpina darboties kā atsevišķa lietotne ar ciešu koncentrēšanos uz tāda saziņas pakalpojuma radīšanu, kas darbojas ātri un uzticami jebkurā vietā pasaulē.