Apie WhatsApp

Mūsų Programa

Daugiau nei 1 milijardas žmonių daugiau nei 180 šalių naudoja WhatsApp1, kad palaikytų ryšį su draugais ir šeima, bet kada ir bet kur. WhatsApp yra nemokamas2 ir siūlo paprastą, saugų, patikimą žinučių siuntimą ir skambinimą, prieinamą visuose telefonuose visame pasaulyje.

1 Taip, žodis WhatsApp yra posakio What's Up žodžių žaismas.

2 Gali būti taikomi duomenų perd. mokesčiai.

Mūsų Misija

WhatsApp buvo pradėta, kaip alternatyva SMS. Dabar mūsų produktas palaiko įvairios medijos siuntimą ir gavimą: teksto, nuotraukų, vaizdo įrašų, dokumentų ir vietovės, taip pat ir balso skambučių. Mūsų žinutės ir skambučiai yra apsaugoti ištisiniu šifravimu, o tai reikškia, kad jokia trečia šalis įskaitant ir WhatsApp negali jų skaityti ir klausytis. Už kiekvieno gaminio slypi mūsų noras leisti žmonėms visame pasaulyje bendrauti laisvai ir be jokių kliūčių.

Mūsų Komanda

WhatsApp įkūrė Jan Koum ir Brian Acton, kurie prieš tai kartu sudėjus praleido 20 metų Yahoo. WhatsApp 2014 prisijungė prie Facebook, bet toliau veikia, kaip atskira programa smarkiai susitelkusi į žinučių siuntimo paslaugos kūrimą, kuri veikia greitai ir patikimai visame pasaulyje.