WhatsApp'ist

Meie äpp

Üle miljardi inimese rohkem kui 180. riigis kasutab WhatsApp'i1, et pidada ühendust sõprade ja perega ükskõik millal ja ükskõik kus. WhatsApp on tasuta2 ja pakub lihtsat, turvalist ja usaldusväärset võimalust sõnumite saatmiseks ja helistamiseks, saadaval kõikidele telefonidele maailmas.

1 Ning jah, nimi WhatsApp on sõnamäng fraasist What's Up.

2 Võivad kaasneda andmemahu tasud.

Meie missioon

WhatsApp alustas kui SMS-ide alternatiiv. Meie toode toetab nüüd mitmesuguse meedia saatmist ja vastu võtmist: sõnumid, fotod, videod, dokumendid ja asukoht ning ka helistamine. Meie sõnumid ja kõned on kaitstud otsast otsani krüpteeringuga, mis tähendab, et ükski kolmas osapool, sealhulgas WhatsApp, ei saa neid lugeda, ega kuulata. Iga toodet puudutava otsuse taga on meie soov võimaldada inimestel suhelda kõikjal maailmas ilma takistusteta.

Meie meeskond

WhatsApp asutati Jan Koumi ja Brian Actoni poolt, kes enne seda veetsid kokku 20 aastat Yahoos. WhatsApp liitus 2014. aastal Facebookiga, kuid töötab jätkuvalt eraldi rakendusena, mille fookus on ehitada sõnumite saatmise teenust, mis töötab kiirelt ja usaldusväärselt kõikjal maailmas.