Зручно. Конфіденційно.
Надійно.

З WhatsApp ви отримаєте швидкий, простий, безпечний досвід обміну повідомленнями та можливість здійснення дзвінків абсолютно безкоштовно*. Доступно на телефонах по всьому світу.
Завантажити зараз
*За передачу даних може стягуватися плата. Зверніться до свого оператора за додатковою інформацією.

Аудіо- та Відеодзвінки WhatsApp

Розмовляйте безкоштовно

За допомогою аудіодзвінків ви можете спілкуватися зі своїми друзями та рідними абсолютно безкоштовно * , навіть якщо вони перебувають у іншій країні. Безкоштовні * відеодзвінки надають можливість використовувати відеобесіди в ті моменти, коли голоса або текстового повідомлення може бути просто недостатньо. Аудіо- та відеодзвінки в WhatsApp використовують Інтернет-з'єднання телефону, а не голосові хвилини вашого тарифного плану. Таким чином, вам не потрібно турбуватися про дорогі дзвінки.

Наскрізне шифрування

Безпека за замовчуванням

Ви ділитеся багатьма особистими моментами в WhatsApp, тому ми створили наскрізне шифрування в останніх версіях нашого додатку. Наскрізне шифрування в WhatsApp забезпечує захист ваших повідомлень і дзвінків. Таким чином, тільки ви і людина, з якою ви спілкуєтеся, можете прочитати або прослухати вміст, а ніхто інший, навіть WhatsApp.
Ознайомтеся з функціями