Безпека в WhatsApp

Конфіденційність і безпека закладені в нашій ДНК

Із самого першого дня ми створювали WhatsApp, щоб допомогти вам залишатися на зв'язку з друзями, ділитися життєво важливою інформацією під час стихійного лиха, возз'єднати розлучені сім'ї або в пошуках кращого життя. Ви ділитеся дуже особистими моментами за допомогою WhatsApp, саме тому ми вбудували наскрізне шифрування в останніх версіях нашого додатку. Використання наскрізного шифрування означає, що ваші повідомлення, фотографії, відео, голосові повідомлення, документи та дзвінки захищені від потрапляння до чужих рук.

Безпека за замовчуванням

Наскрізне шифрування доступне в WhatsApp, коли ви і люди, з якими ви обмінюєтеся повідомленнями, використовуєте останні версії нашого додатку. Більшість додатків для обміну повідомленнями тільки шифрують повідомлення між вами і ними, проте наскрізне шифрування в WhatsApp гарантує, що тільки ви і людина, з якою ви спілкуєтеся, можете прочитати вміст, а ніхто інший, навіть WhatsApp. Ваші повідомлення захищені унікальним замком. Тільки в одержувача і у вас є спеціальний ключ, необхідний, щоб розблокувати і прочитати ваші повідомлення. Для додаткового захисту кожне повідомлення, яке ви надсилаєте, має унікальний замок і ключ. Все це відбувається автоматично: вам не потрібно налаштовувати параметри або створювати спеціальні таємні бесіди, щоб забезпечити захист ваших повідомлень.

Вільне спілкування

Функція "Дзвінки WhatsApp" дозволяє вам дзвонити своїм друзям і рідним за допомогою WhatsApp із будь-якої точки земної кулі. Дзвінки в WhatsApp захищені шифруванням. Таким чином, у WhatsApp і третіх осіб немає до них доступу.

Повідомлення належать вам

Ваші повідомлення повинні знаходитися в ваших руках. Ось чому WhatsApp не зберігає ваші повідомлення на наших серверах, як тільки вони були доставлені. Наскрізне шифрування означає, що у WhatsApp і третіх осіб немає до них доступу.

Переконайтеся самі

WhatsApp дає вам можливість перевірити чи зашифровані дзвінки та повідомлення, які ви надсилаєте. Просто зверніть увагу на індикатор у розділі Дані контакту або Дані групи.

Ознайомтеся з деталями

Прочитайте детальне технічне пояснення наскрізного шифрування в WhatsApp, розроблене у співпраці з Open Whisper Systems.