WhatsApp Saugumas

Privatumas ir Saugumas yra užkoduotas mūsų DNR

Iš pat pradžių mes sukūrėme WhatsApp, kad padėtumėme jums palaikyti ryšį su draugais, dalintis gyvybiškai svarbia informacija stichinių nelaimių metu, vėl užmegzti ryšį su toli gyvenančiomis šeimomis, ar ieškant geresnio gyvenimo. Kai kurias savo svarbiausias gyvenimo akimirkas bendrinate per WhatsApp, todėl mes įdiegėme ištisinį šifravimą į naujausias mūsų programos versijas. Jūsų žinutės, nuotraukos, vaizdo įrašai, balso žinutės, dokumentai ir skambučiai yra apsaugoti, kad nepatektų į blogas rankas.

Numatytas Saugumas

WhatsApp ištisinis šifravimas yra naudojamas tada, kai jūs ir žmonės su kuriais susirašinėjate, naudoja naujausias mūsų programos versijas. Daug susirašinėjimo programų tiktai užšifruoja žinutes tarp jūsų ir jų, bet WhatsApp ištisinis šifravimas užtikrina, kad tik jūs ir asmuo, su kuriuo jūs komunikuojate gali perskaityti tai, kas yra atsiųsta ir daugiau niekas kitas, net WhatsApp. Taip yra todėl, kad jūsų žinutės yra apsaugotos užraktu ir tik gavėjas bei jūs turite specialų raktą, reikalingą žinutėms atrakinti ir jas perskaityti. Dėl pridėtinio saugumo, kiekviena žinutė, kurią jūs išsiunčiate, turi unikalų užraktą ir raktą. Visa tai vyksta automatiškai: nereikia nieko įjungti nustatymuose ar sukurti specialius saugius pokalbius, kad apsaugotumėte savo žinutes.

Kalbėkite Laisvai

WhatsApp Skambinimas leidžia jums kalbėtis su jūsų draugais ir šeima, net jeigu jie randasi kitoje šalyje. Kaip ir žinutės, WhatsApp skambučiai yra apsaugoti ištisiniu šifravimu ir niekas kitas negalį jų pasiklausyti.

Žinutės, kurios Lieka su jumis

Jūsų žinutės turi būti jūsų rankose. Štai todėl WhatsApp neišsaugo jūsų žinučių savo serveriuose, kai jos jums būna pristatytos, o ištisinis šifravimas užtikrina, kad WhatsApp ir trečios šalys vis tiek jų negali perskaityti.

Pasižiūrėkite dėl Savęs

WhatsApp jums leidžia matyti ar skambučiai ir žinutės yra apsaugoti ištisiniu šifravimu. Tiesiog ieškokite indikatoriaus prie kontakto arba grupės informacijos.

Gaukite Išsamią Informaciją

Perskaitykite išsamų techinį paaiškinimą apie WhatsApp ištisinį šifravimą sukurtą bendradarbiaujant su Open Whisper Systems.