Pievienojieties WhatsApp
WhatsApp ir pasaulē visstraujāk augošā komunikācijas kompānija ar 1 miljardu aktīvo lietotāju. Mēs palīdzam sazināties draugiem, ģimenēm, fultbolistiem, dakteriem, negaisu vērotājiem un miljoniem citu. Mēs vēl tikai sākam. Mēs meklējam labākos mūsu komandai, kas sniegtu atbalstu un palīdzētu augt šai iespaidīgajai lietotāju kopienai. WhatsApp ir novērtēta kā viena no 25 visbiežāk lejupielādētajām aplikācijām no App Store vairāk kā simts vastīs un tai ir vairāk kā 1 miljards Google Play lejupielādes.

WhatsApp is proud to be an Equal Employment Opportunity and Affirmative Action employer. We do not discriminate based upon race, religion, color, national origin, sex, sexual orientation, gender identity, age, status as a protected veteran, status as an individual with a disability, or other applicable legally protected characteristics. Click here to read Equal Employment Opportunity is the Law.

We are committed to providing reasonable accommodations for qualified individuals with disabilities and disabled veterans in our job application procedures. If you need assistance or an accommodation due to a disability, you may contact us at accommodations-ext@fb.com or you may call us at +1 650 308 7837.

WhatsApp participates in the E-Verify program in certain locations, as required by law.