Dołącz do WhatsApp
WhatsApp to łatwy i niezawodny sposób na komunikowanie się z ludźmi z całego świata. Ponad miliard osób w ponad 180 krajach korzysta z WhatsApp do komunikacji z rodziną i znajomymi z każdego miejsca i o każdej porze. Aplikacja WhatsApp nie tylko jest bezpłatna, ale także dostępna na różne urządzenia przenośne i w miejscach o słabym zasięgu, dzięki czemu możesz na niej polegać, gdziekolwiek jesteś. WhatsApp to łatwy i bezpieczny sposób na dzielenie się wspomnieniami, wysyłanie ważnych informacji lub po prostu rozmowę z bliską osobą. WhatsApp ułatwia ludziom pozostać w kontakcie niezależnie od tego, gdzie się znajdują.

WhatsApp is proud to be an Equal Employment Opportunity and Affirmative Action employer. We do not discriminate based upon race, religion, color, national origin, sex (including pregnancy, childbirth, or related medical conditions), sexual orientation, gender identity, gender expression, age, status as a protected veteran, status as an individual with a disability, genetic information, or other applicable legally protected characteristics. We also consider qualified applicants with criminal histories, consistent with applicable federal, state and local law. You may view Facebook’s Pay Transparency Policy and Equal Employment Opportunity is the Law notice by clicking on their corresponding links. Additionally, WhatsApp participates in the E-Verify program in certain locations, as required by law.

WhatsApp is committed to providing reasonable accommodations for candidates with disabilities in our recruiting process. If you need any assistance or accommodations due to a disability, please let us know at accommodations-ext@fb.com.