Jak korzystać z Wiadomości Głosowej?

Wiadomości głosowe pozwalają na natychmiastowe komunikowanie się z kontaktami lub z czatem grupowym. Zapewnia to wzbogacone doświadczenie czatowania i można liczyć na dostarczenie ważnych i nagłych wiadomości w czasie rzeczywistym. Wszystkie Wiadomości Głosowe pobierane są automatycznie.

Wysyłanie Wiadomości Głosowej

Aby wysłać Wiadomość Głosową, naciśnij i przytrzymaj ikonę mikrofonu . Podczas nagrywania możesz w każdej chwili przesunąć w prawo, aby anulować nagranie.

Bardzo fajną i innowacyjna cechą Wiadomości Głosowych jest to, że kiedy wiadomość wysłana przez Ciebie zostanie odtworzona na telefonie odbiorcy, wówczas ikona mikrofonu zmieni kolor na niebieski. Uwaga: W niektórych telefonach trzeba odczekać sekundę przed rozpoczęciem mówienia, jeśli początek wiadomości nie został nagrany.

Odbieranie Wiadomości Głosowej

Po otrzymaniu wiadomości głosowej, naciśnij przycisk play, aby ją odsłuchać. Przyłóż telefon do ucha, aby odtworzyć Wiadomość Głosową przez słuchawkę albo trzymaj telefon oddalony od siebie, aby odtworzyć Wiadomość Głosową przez głośnik. Jeśli słuchawki są podłączone, wówczas Wiadomość Głosowa zawsze odtwarzana będzie przez słuchawki.

Mikrofon obok wiadomości nie odsłuchanych przez Ciebie będzie zielony:
Mikrofon obok wiadomości odsłuchanych przez Ciebie będzie niebieski:

Dowiedz się więcej jak korzystać z Wiadomości Głosowych na telefonach typu: Android | iPhone | BlackBerry | Nokia S40 | Nokia S60 | Windows Phone.

Pozdrawiamy,
Zespół Wsparcia WhatsApp