Nie mogę zainstalować aplikacji WhatsApp w BlackBerry 10

Aplikacja WhatsApp dla Twojego telefonu BlackBerry 10 jest dostępna w BlackBerry World. W celu zainstalowania i użytkowania aplikacji WhatsApp w telefonie BlackBerry 10 konieczne jest posiadanie wersji sytemu systemu operacyjnego BlackBerry 10 Software Release 10.0.10.82 lub późniejszego wydania, znanego również pod nazwą BB OS Version 10.0.10.648.

Możesz sprawdzić wersję systemu operacyjnego w Twoim telefonie BB w następujący sposób:

Ustawienia BB > Informacje > Kategoria: Ogólne > Wersja

Jeśli wersja oprogramowania w Twoim telefonie jest poniżej 10.0.10.648, należy poczekać na aktualizację od Twojego operatora komórkowego. Przeważnie to operatorzy komórkowi są odpowiedzialni za publikację aktualizacji systemu dla BlackBerry 10.

Zauważ proszę, że jedynie oficjalne wersje systemu operacyjnego BlackBerry 10 są obsługiwane. Wersje publikowane testowo i wersje deweloperskie nie są kompatybilne z WhatsApp.

Jeśli wersja systemu operacyjnego (oprogramowania) Twojego telefonu jest obsługiwana, a Ty nadal nie jesteś w zainstalować/zaktualizować WhatsApp z BlackBerry World, wypróbuj poniższych kroków:

  1. Usuń WhatsApp (jeśli aplikacja jest już zainstalowana)
  2. Otwórz BlackBerry World
  3. Otwórz Ustawienia (przesuń palcem w dół z górnej części ekranu) > Ogólne > Odśwież BlackBerry World
  4. Wyłącz telefon na 30 sekund i włącz ponownie
  5. Sprawdź jakość połączenia telefonu z internetem; tutaj znajdziesz porady dotyczące problemów z połączeniem
  6. Upewnij się, że jesteś w stanie zainstalować inne aplikacje z BlackBerry World
  7. Zainstaluj ponownie WhatsApp

WhatsApp Beta

WhatsApp Beta to eksperymentalna wersja WhatsApp. Dostępna jest ona z BlackBerry Beta Zone, czyli z aplikacji, która dostarcza użytkownikom BlackBerry 10 wiele produktów w wersji Beta, przeznaczonych wyłącznie dla ich typu telefonów.

WhatsApp Beta obecnie zawiera wiele poprawek i ulepszeń, które nie istnieją w obecnej wersji WhatsApp z BlackBerry World.

Jeśli chcesz zainstalować WhatsApp Beta:

  1. Zainstaluj Beta Zone z BlackBerry World
  2. Otwórz Beta Zone > wybierz WhatsApp, jeśli widnieje w zakładce Available
  3. Wybierz Upgrade

Tu znajdziesz więcej informacji na temat obsługiwanych urządzeń na platformach: Android | iPhone | BlackBerry | Nokia S40 | Nokia S60 | Windows Phone.

Pozdrawiamy,
Zespół Wsparcia WhatsApp