چرا واتساپ از شماره تلفن و دفتر تلفن من استفاده می کند؟

ما شماره تلفن شما را می خواهیم زیرا واتساپ نیز مانند سیستم اس ام اس، به این طریق پیام ها را بین شما و مخاطبتان ردوبدل می کند.

اطلاعات دفتر تلفن شما برای شما خصوصی است.هیچکس دیگر نمی تواند با استفاده از واتساپ به اطلاعات دفتر تلفن شما دست پیدا کند، مگر اینکه خود شما این اطلاعات را به اشتراک بگذارید. ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم و هرگز اطلاعات خصوصی شما را به کسی نفروخته، نمی فروشیم و نخواهیم فروخت. اگر می خواهید بیشتر درباره سیاست های حریم خصوصی ما بدانید، لطفا نگاهی بیاندارید به شرایط حریم خصوصی ما.

در جهت جلوگیری و کاهش پیام های نا خواسته و مزاحم، و همچنین برای بهبود تجربه استفاده از برنامه، واتساپ از شماره های دفتر تلفن شما استفاده می کند. واتساپ هیچگونه اطلاعاتی از شما را در سیستم یک شخص دیگر ذخیره نمی کند. واتساپ ابتدا به شماره موجود در دفتر تلفن شما نگاه می کند و سپس بررسی می کند کدامیک از آن شماره ها واتساپ دارند. این باعث می شود کسانی که در دفتر تلفن شما هستند و واتساپ دارند، در لیست علاقه مندی ها (مخاطبین در اندروید) و صفحه مکالمات شما نمایان شوند. در طول این فرایند، فقط شماره تلفن ها، به طور محفوظ، از طریق ارتباط رمزگذاری شده، به واتساپ فرستاده می شوند. هیچ اطلاعات دیگری، مانند اسم، ای میل، یا آدرس فرستاده نمی شود. بنابراین شما می دانید که با چه کسی در حال چت هسنید، ابن برنامه سپس اسامی را از دفتر تلفن گوشی شما نمایش می دهد.

شما را تشویق می کنیم وبلاگ ما با عنوان "چرا ما آگهی نمی فروشیم" را بخوانید. در این وبلاگ دیدگاه ما درباره حریم خصوصی، انتظار ما از کاربران، و اینکه آنها از ما چه انتظاری باید داشته باشند، توضیح داده می شود.

با احترام،
تیم پشتیبانی واتساپ