Kaip jis veikia

WhatsApp Messenger yra įvairių platformų mobiliųjų pranešimų programa, kuri leidžia jums keistis žinutėmis nemokant už SMS. WhatApp Messenger yra prieinamas iPhone, BlackBerry, Android, Windows Phone ir Nokia ir taip, šie telefonai gali siųsti žinutes tarpusavyje! Kadagi WhatsApp Messenger naudoja tą patį interneto duomenų planą, kurį jūs naudojate elektroniniam paštui bei naršymui, nėra jokio mokesčio už siunčiamas žinutes, kad palaikytumėte ryšį su savo draugais.

Prie įprastų žinučių siuntimo WhatsApp nariai gali kurti grupes, siųsti neribotą kiekį nuotraukų, vaizdo ir garso įrašų.

Kodėl mes neparduodame reklamos

Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we dont need. - Tyler Durden, Kovos Klubas

Mes su Brianu kartu praleidome 20 metų Yahoo! kompanijoje. Stengėmės ir sunkiai dirbom, kad svetainė dirbtų sklandžiai. Taip, dirbome sunkiai pardavinėdami reklamą, nes tuo užsiėmė Yahoo! Ji rinko duomenis iš svetainių ir pardavinėdavo skelbimus. Yahoo! bendrovė lėtai geso milžinės Google užnugaryje ir mes buvome to liudininkai.

Skaitykite daugiau mūsų blog'e