Jak to funguje...

WhatsApp Messenger je aplikace pro mobilní komunikaci napříč platformami. Umožňuje vám zasílat textové zprávy, a to bez nutnosti platit za zprávy SMS. WhatsApp Messenger je k dispozici pro zařízení iPhone, BlackBerry, Windows Phone, Android a Nokia. Všechna tato zařízení mohou také navíc komunikovat vzájemně! Aplikace WhatsApp Messenger používá stejný mobilní datový tarif, jaký používáte ke čtení e-mailů nebo prohlížení webových stránek, a tak vám nebudou účtovány žádné další poplatky za odesílání zpráv a komunikaci s přáteli.

Kromě základní komunikace mohou uživatelé služeb WhatsApp vytvářet skupiny a neomezeně posílat zprávy s obrázky, videi a zvuky.

Proč neprodáváme reklamu

Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we dont need. - Tyler Durden, Klub rváčů (Fight Club)

Brian a já jsme strávili dohromady 20 let usilovnou prací, abychom udrželi web Yahoo! v provozu. A ano, prodej reklamy je těžký - přesně to Yahoo! dělalo. Shromažďovalo data, nabízelo stránky a prodávalo reklamy. Sledovali jsme, jak společnost Google zastínila Yahoo!...

Přečtěte si více na našem blogu.